Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Zakład Gospodarki Komunalnej I Mieszkaniowej w Skaryszewie

AKTUALNOŚCI, strona 3:

Ogłoszenie

Utworzono dnia 12.09.2023

Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Skaryszewie zawiadamia mieszkańców miejscowości: , Stanisławów, Chomentów Puszcz ul. Zapłocie, iż w dniu 13.09.2023 (środa) w godz. od 8.00 do godz. 14.00 mogą nastąpić przerwy w dostawie wody spowodowane usuwaniem awarii wodociągowej . Po zakończeniu prac przeprowadzona będzie dezynfekcja i płukanie sieci, co może spowodować przebarwienia wody. Przepraszamy za utrudnienia związane z prowadzonymi pracami.

                                                                                                                                                                Dyrektor ZGKiM

 

 

Ogłoszenie

Utworzono dnia 05.09.2023

Z A W I A D O M I E N I E

         Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Skaryszewie zawiadamia mieszkańców miejscowości: Chomentów Puszcz, Chomentów Socha, Chomentów Szczygieł, Stanisławów, Wilczna, iż w dniu 06.09.2023 (środa) w godz. od 8.00 do godz. 14.00 mogą nastąpić przerwy w dostawie wody spowodowane usuwaniem awarii wodociągowej . Po zakończeniu prac przeprowadzona będzie dezynfekcja i płukanie sieci, co może spowodować przebarwienia wody. Przepraszamy za utrudnienia związane z prowadzonymi pracami.

                                                                                                                                                                            Dyrektor ZGKiM

czytaj dalej na temat: Ogłoszenie

Ogłoszenie

Utworzono dnia 29.08.2023

   Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Skaryszewie zawiadamia mieszkańców miejscowości: Skaryszew : ul. Żeromskiego, Bogusławska, Błonie (Zagórki), Kossaka, Kazimierza Wielkiego, Mieszka I, Królowej Jadwigi, Kobylany, Edwardów, iż w dniu 30.08.2023 (środa) w godz. od 8.00 do godz. 14.00 mogą nastąpić przerwy w dostawie wody spowodowane usuwaniem awarii wodociągowej . Po zakończeniu prac przeprowadzona będzie dezynfekcja i płukanie sieci, co może spowodować przebarwienia wody. Przepraszamy za utrudnienia związane z prowadzonymi pracami.

                                                                                                                                                                                                                     Dyrektor ZGKiM

czytaj dalej na temat: Ogłoszenie

Ogłoszenie

Utworzono dnia 25.08.2023

Z A W I A D O M I E N I E

         Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Skaryszewie zawiadamia mieszkańców miejscowości: Modrzejowice, Podsuliszka, Antoniów, iż w dniu 28.08.2023 (poniedziałek) w godz. od 8.00 do godz. 14.00 mogą nastąpić przerwy w dostawie wody spowodowane usuwaniem awarii wodociągowej .
Po zakończeniu prac przeprowadzona będzie dezynfekcja i płukanie sieci, co może spowodować przebarwienia wody. Przepraszamy za utrudnienia związane z prowadzonymi pracami.

                                                                                                                                                            Dyrektor ZGKiM

czytaj dalej na temat: Ogłoszenie

Ogłoszenie WAŻNE!!

Utworzono dnia 25.08.2023

Drodzy mieszkańcy!!!

W związku z bardzo dużym zainteresowanie wywozem nieczystości ciekłych   przez pojazdy asenizacyjne,  ZGKiM w Skaryszewie  informujemy, że obecnie czas oczekiwania  na realizację wywozu wynosi około 14 dni. Powyższe spowodowane jest brakiem możliwości przerobienia tak dużego ładunku zanieczyszczeń jak również wzrostem zainteresowania naszymi usługami.

Prosimy o uwzględnienie czasu oczekiwani przy zamawianiu wywozu.

Ogłoszenie

Utworzono dnia 08.08.2023

        Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Skaryszewie zawiadamia mieszkańców miejscowości: Podolszyny, Magierów,  Skaryszew ul. Wyszyńskiego, Chopina, Cicha, Polna, Partyzantów, Krasickiego, Skłodowskiej, Chrobrego, Malczewskiego, Zachodnia, Witosa, Mickiewicza, Targowa, Rynek, Radomska, Sienkiewicza, Młynarska, iż w dniu 09.08.2023 (środa) w godz. od 8.00 do godz. 14.00 mogą nastąpić przerwy w dostawie wody spowodowana usunięciem awarii wodociągowej . Po zakończeniu prac przeprowadzona będzie dezynfekcja i płukanie sieci, co może spowodować przebarwienia wody. Przepraszamy za utrudnienia związane z prowadzonymi pracami.

          

                                                                                                                                                                               Dyrektor ZGKiM

czytaj dalej na temat: Ogłoszenie

Ogłoszenie

Utworzono dnia 07.08.2023

Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Skaryszewie zawiadamia mieszkańców miejscowości: Chomentów Puszcz, Wilczna, iż w dniu 08.08.2023 (wtorek) w godz. od 7:30 do godz. 12.00 mogą nastąpić przerwy w dostawie wody spowodowane włączeniem do sieci wodociągowej.
Po zakończeniu prac przeprowadzona będzie dezynfekcja i płukanie sieci, co może spowodować przebarwienia wody. Przepraszamy za utrudnienia związane z prowadzonymi pracami.

          

                   

                                                                                                                                                                              Dyrektor ZGKiM

czytaj dalej na temat: Ogłoszenie

Ogłoszenie

Utworzono dnia 02.08.2023

Z A W I A D O M I E N I E Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Skaryszewie zawiadamia mieszkańców miejscowości: Makowiec ul. Leśna, Pogodna , iż w dniu 03.08.2023 (czwartek) w godz. od 7.00 do godz. 14.00 mogą nastąpić przerwy w dostawie wody spowodowane włączeniem...

czytaj dalej na temat: Ogłoszenie

Ogłoszenie

Utworzono dnia 26.07.2023
Z A W I A D O M I E N I E Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Skaryszewie zawiadamia mieszkańców miejscowości: Skaryszew ul. Wyszyńskiego (od numeru 31) , iż w dniu 28.07.2023 (piątek) w godz. od 7.00 do godz. 14.00 mogą nastąpić przerwy w...
czytaj dalej na temat: Ogłoszenie

Ogłoszenie

Utworzono dnia 12.07.2023

Drodzy mieszkańcy Miasta i Gminy Skaryszew

W związku z występującymi  długotrwałymi wysokimi temperaturami jak również brakiem opadów atmosferycznych  Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Skaryszewie zwraca się z prośbą do mieszkańców Miasta i Gminy Skaryszew o oszczędne i racjonalne gospodarowanie wodą z gminnej sieci wodociągowej. W szczególności prosi się mieszkańców o pobór wody wyłącznie do niezbędnych celów socjalno-bytowych oraz zaprzestania używania wody uzdatnionej do podlewania trawników, ogrodów, napełniania basenów, mycia samochodów itp. Bardzo wysoki popyt na wodę w godzinach 18 - 22 powoduje niedobory wody dla części mieszkańców sołectw Gminy Skaryszew.

Jednocześnie Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Skaryszewie  informuje, że w przypadku dalszego drastycznie zwiększonego poboru wody, ZGKIM w Skaryszewie może obniżyć ciśnienia wody w sieci jak również wprowadzić  okresowe wyłączanie wody celem jej magazynowania.

 Mając powyższe na uwadze  prosimy Mieszkańców o racjonalne i rozsądne gospodarowanie  wodą.

 

Z poważaniem dyrektor

ZGKiM w Skaryszewie

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Kwiecień 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.
Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Skaryszewie 
 ul. Piaseckiego 15
 26-640 Skaryszew
 tel. 48 6103022 tel/fax 48 6103078
 
 Godziny otwarcia od poniedziałku
 do piątku od 7.00 do 15.00
 
K A S A CZYNNA
7.30 – 14.30

 

Bocian Mateusz z żoną LIVE