Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Zakład Gospodarki Komunalnej I Mieszkaniowej w Skaryszewie

AKTUALNOŚCI, strona 2:

Ogłoszenie

Utworzono dnia 12.07.2023

Drodzy mieszkańcy Miasta i Gminy Skaryszew

W związku z występującymi  długotrwałymi wysokimi temperaturami jak również brakiem opadów atmosferycznych  Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Skaryszewie zwraca się z prośbą do mieszkańców Miasta i Gminy Skaryszew o oszczędne i racjonalne gospodarowanie wodą z gminnej sieci wodociągowej. W szczególności prosi się mieszkańców o pobór wody wyłącznie do niezbędnych celów socjalno-bytowych oraz zaprzestania używania wody uzdatnionej do podlewania trawników, ogrodów, napełniania basenów, mycia samochodów itp. Bardzo wysoki popyt na wodę w godzinach 18 - 22 powoduje niedobory wody dla części mieszkańców sołectw Gminy Skaryszew.

Jednocześnie Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Skaryszewie  informuje, że w przypadku dalszego drastycznie zwiększonego poboru wody, ZGKIM w Skaryszewie może obniżyć ciśnienia wody w sieci jak również wprowadzić  okresowe wyłączanie wody celem jej magazynowania.

 Mając powyższe na uwadze  prosimy Mieszkańców o racjonalne i rozsądne gospodarowanie  wodą.

 

Z poważaniem dyrektor

ZGKiM w Skaryszewie

Ogłoszenie

Utworzono dnia 11.07.2023

Z A W I A D O M I E N I E

         Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Skaryszewie zawiadamia mieszkańców miejscowości: Makowiec ul. Pogodna, Leśna, iż w dniu 13.07.2023 (czwartek) w godz. od 8.00 do godz. 14.00 mogą nastąpić przerwy w dostawie wody spowodowane modernizacją sieci. Po zakończeniu prac przeprowadzona będzie dezynfekcja i płukanie sieci, co może spowodować przebarwienia wody. Przepraszamy za utrudnienia związane z prowadzonymi pracami.

                     Dyrektor ZGKiM

czytaj dalej na temat: Ogłoszenie

Ogłoszenie WAŻNE!!

Utworzono dnia 30.06.2023

W związki z prowadzonymi pracam na sieci wodociągowej SUW Skaryszew (miasto Skaryszew, Kobylany, Podolszyny, Magierow, Gaj, Huta Skaryszewska) polegającymi na płukaniu i dezynfekcji sieci informujemy, że u odbiorców moga pojawić się przebarwienia wody oraz nieprzyjemny zapach do 06.07.2023 roku

W czasie płukania i dezynfekcji sieci wodociągowej mogą ulec zmianie właśiwości wody, tzn. może wystąpić okresowe podwyższenie barwy i mętności. Wyczuwalny może być również zapach, który jest specyficzny dla chloru. Płukanie sieci prowadzone będzie w godzinach nocnych, jednak skutki tych działań mogą być odczuwalne rownież w ciągu dnia . Do celów higieniczno-sanitarnych woda może być używana bez ograniczeń. Za utrudnienia przepraszamy. 

Dyrektor ZGKiM

czytaj dalej na temat: Ogłoszenie WAŻNE!!

Ogłoszenie

Utworzono dnia 05.06.2023

UWAGA!!!

W dniu 09.06.2023 biuro oraz kasa będzie nieczynne.

PSZOK czynny od 7:00 do 15:00

czytaj dalej na temat: Ogłoszenie

ZAWIADOMIENIE

Utworzono dnia 31.05.2023
Płukanie sieci wodociągowej na terenie sołectwa Podsuliszka
Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Skaryszewie informuje , że w dniach 01.06.2023 do dnia 02.06.2023 przeprowadzi płukanie sieci wodociągowej celem usunięcia nagromadzonych osadów negatywnie wpływających na smak oraz barwę wody.
W czasie prowadzenia płukania i dezynfekcji sieci wodociągowej mogą ulec zmianie właściwości wody, tzn. może wystąpić okresowe podwyższenie barwy i mętności.
Płukanie będzie odbywać się w ciągu dnia, w godzinach od 8:00 do 14:00.
Po wznowieniu dostawy wody, może wystąpić pogorszenie jakości wody, objawiające się żółtawo-brązowym zabarwieniem wody, pochodzącym z odłożonych w rurociągach osadów żelaza i manganu.
Prosimy Odbiorców o ograniczenie korzystania w tym czasie z urządzeń tj pralki i zmywarki. Do pozostałych celów higieniczno-sanitarnych woda może być używana bez ograniczeń.
Szczegółowe informacje dotyczące prowadzonych prac można uzyskać pod nr tel; 48/610 30 22
Uwaga!!!
Przebarwienia mogą wystąpić w sołectwach: Modrzejowice, Dzierzkówek Nowy , Dzierzkówek Stary, Anielin, Zalesie, Bujak oraz Tomaszów
czytaj dalej na temat: ZAWIADOMIENIE

Ogłoszenie

Utworzono dnia 16.05.2023

INFORMACJA

W dniu 19.05.2023 r  Biuro ZGKiM  będzie czynne do godz. 13.00 z przyczyn organizacyjno-technicznych.  

czytaj dalej na temat: Ogłoszenie

ZAWIADOMIENIE

Utworzono dnia 16.05.2023

Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Skaryszewie zawiadamia mieszkańców miejscowości  Maków: ul. Starowiejska, Lipowa, Osiedlowa, Cicha, Zakładowa, Gajowa, iż w dniu 16.05.2023  (wtorek) od godz. 09.00 do godz. 13.00 mogą nastąpić przerwy w dostawie wody spowodowana usuwaniem awarii wodociągowej. Po zakończeniu prac przeprowadzona  będzie dezynfekcja i płukanie sieci, co może spowodować przebarwienia wody. Przepraszamy za utrudnienia związane z prowadzonymi pracami.

Dyrektor ZGKiM

czytaj dalej na temat: ZAWIADOMIENIE

ZAWIADOMIENIE

Utworzono dnia 11.05.2023

Z A W I A D O M I E N I E

Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Skaryszewie zawiadamia mieszkańców miejscowości  : Kłonowiec Kurek, Kłonowiec Koracz, Odechowiec (Wyglądała), iż w dniu 11.05.2023  (czwartek) od godz. 11.00 do godz. 14.00 nastąpi przerwa w dostawie wody spowodowana usuwaniem awarii wodociągowej. Po zakończeniu prac przeprowadzona  będzie dezynfekcja i płukanie sieci, co może spowodować przebarwienia wody. Przepraszamy za utrudnienia związane z prowadzonymi pracami.

     Dyrektor ZGKiM

czytaj dalej na temat: ZAWIADOMIENIE

Ogłoszenie

Utworzono dnia 26.04.2023

                     Z A W I A D O M I E N I E

 
Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Skaryszewie zawiadamia mieszkańców miejscowości  : Skaryszew ul: Słowackiego, Kościuszki, Kunegundy, Kochanowskiego, Akacjowa, Jodłowa, iż w dniu 27.04.2023  (czwartek) od godz. 9.00 do godz. 13.00 nastąpi przerwa w dostawie wody spowodowana włączeniem wodociągu na ulicy Krótkiej. Po zakończeniu prac przeprowadzona będzie dezynfekcja i płukanie sieci, co może spowodować przebarwienia wody. Przepraszamy za utrudnienia związane z prowadzonymi pracami.
 
 
                                                                                                                           Dyrektor ZGKiM
czytaj dalej na temat: Ogłoszenie

Ogłoszenie

Utworzono dnia 21.04.2023

UWAGA!!!

W dniu 02.05.2023 biuro oraz kasa będzie nieczynne.

                                                                                                                   PSZOK czynny od 7:00 do 13:00

czytaj dalej na temat: Ogłoszenie

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Grudzień 2023 Brak wydarzeń w tym miesiącu.
Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Skaryszewie 
 ul. Piaseckiego 15
 26-640 Skaryszew
 tel. 48 6103022 tel/fax 48 6103078
 
 Godziny otwarcia od poniedziałku
 do piątku od 7.00 do 15.00
 
K A S A CZYNNA
7.30 – 14.30

 

Bocian Mateusz z żoną LIVE